CSKA - Real Madrid 89:73

MOSKVA, 23. ožujka 2005. (Hina/AFP) - Košarkaši moskovskog CSKA upisalisu laganu pobjedu protiv Real Madrida (89:73) u susretu petog kola Eskupine TOP 16 Eurolige.
MOSKVA, 23. ožujka 2005. (Hina/AFP) - Košarkaši moskovskog CSKA upisali su laganu pobjedu protiv Real Madrida (89:73) u susretu petog kola E skupine TOP 16 Eurolige.

CSKA je već u prvoj četvrtini imao 13 koševa prednosti, a do poluvremena je prednost moskovskog kluba narasla na plus 18 (50:32) i pitanje pobjednika je bilo razriješeno. Najefikasniji u redovima domaćina bili su Brown (21) i Andersen (14), dok su goste predvodili Sonko (19) i Bullock (16). Hrvatski reprezentativac Mario Stojić odigrao je za Real 10 minuta, no nije se upisao među strijelce.

U drugom dvoboju u četvrtak se sastaju Barcelona i Scavolini.