NBA: Spursi "potopili" Knickse

NEW YORK, 11. studenog 2013. (Hina/Reuters) - Prošlosezonski finalisti NBA lige San Antonio Spursi pobijedili su u Madison Square Gardenu New York Knickse sa 120-89, a "potop" domaćina mogao se nazrijeti već nakon pet minuta utakmice, kada su Spursi poveli sa 24-7.

Najbolji kod San Antonija bili su Danny Green sa 24 koša, Kawhi Leonard je ubacio 18, a Tony Parker 17 poena. U redovima New Yorka Carmelo Anthony i Andrea Bargnani zabili su po 16 koševa.

Slično je bilo i na susretu LA Lakersa i Minnesote, budući da su gosti dobili prvu četvrtinu sa 47-23. Za uvjerljivu pobjedu Minnesote 113-90 najzaslužniji su bili Kevin Love sa 25 i Kevin Martin sa 27 koševa, dok je Ricky Rubio upisao "triple-double" - 12 poena, 14 asistencija i 10 skokova.

Oklahoma je u produžetku svladala Washington Wizardse sa 106-105, a junak susreta bio je Kevin Durant, koji je tricom donio produžetak, a potom 40 sekundi prije kraja produžetka pogodio je dva slobodna bacanja za pobjedu. Na kraju se Kevin Durant zaustavio na 33 koša i 13 skokova.