Real do pobjede u sudačkoj nadoknadi

Autor: rsal
MADRID, 5. listopada 2013. (Hina/Reuters) - Nogometaši Real Madrida pobijedili su u 8. kolu Primere kod Levantea s 3-2 zahvaljujući dva pogotka u sudačkoj nadoknadi.

U odličnoj i dramatičnoj utakmici domaćin je bio na pragu senzacije jer je u 90. minuti vodio s 2-1, a potom je Morata izjednačio, a Cristiano Ronaldo u četvrtoj minuti sudačke nadoknade na asistenciju Luke Modrića donio Realu pobjedu.

Levante je dvaput vodio pogocima Babe (57) i Nabila El Zhara (86), a prvi zgoditak za "Kraljevski klub" dao je Sergio Ramos u 61. minuti. Modrić je odigrao cijelu utakmicu za goste.

U ostalim utakmicama slavili su domaćini, Elche je s 2-1 pobijedio Espanyol, a Rayo Vallecano pogotkom u 89. minutiiz penala Real Sociedad (1-0). na ljestvici vode Barcelona i Atletico Madrid s po 21 bodom, a Real je treći s 19.