Italija: Interu i Laziju samo po bod

RIM, 29. rujna 2013. (Hina/Reuters) - U susretima 6. kola talijanske Serie A Inter je odigrao 1-1 kod Cagliaria, dok je novi prvoligaš Sassuolo spasio kod kuće bod potiv Lazija (2-2).

Inter je vodio na Sardiniji pogotkom Iccardija, da bi u 83. minuti Cagliari spasio bod. mateo Kovačić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, koji je ostao četvrti na ljestvici. Lazio je propustio pobijediti kod posljednjeplasiranog Sassuola, rimski klub je vodio s 2-0 na početku drugog dijela, ali su domaćini uspjeli postići dva zgoditka i osvojiti svoj drugi bod u sezoni.

Atalanta je pogocima Argentinca Denisa s 2-0 nadigrala Udinese, za koji je branio Ivan Kelava, a Igor Bubnjić i Frano Mlinar bili na klupi. Kod Atalante je zadnjih sedam minuta igrao Marko Livaja.

Ranije su nogometaši Juventusa slavili su u gradskom derbiju kod Torina s 1-0 i bodovno se izjednačili s vodećim Napolijem. Dvostruki prvak se namučio pred 15.000 gledatelja protiv Torina, a pogodak odluke djelo je Francuza Paula Pogbe iz 54. minute. Napoli i Juventus vode s po 16 bodova, Roma koja večeras dočekuje Bolognu, ima 15 bodova, a Inter 14.