Pobjeda Intera, Kovačić nije bio u momčadi

RIM, 10. veljače 2013. (Hina) - U posljednjem susretu 24. kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je na domaćem terenu pobijedio Chievo sa 3:1. Strijelci za Inter bili su Antonio Cassano (2), Andrea Ranocchia (26) i Diego Milito (50), a za Chievo je zabio Luca Rigoni (21). Inter je pobjedom zadržao korak sa momčadima koje se bore za ulazak u Ligu prvaka.

Bivši Dinamovac 18-godišnji Mateo Kovačić, koji je nedavno pojačao Inter, ovaj puta nije bio u sastavu, iako je u prošlom kolu debitirao odigravši drugo poluvrijeme.

Milan je na gostovanju kod Cagliarija odigrao 1:1, a goste je od poraza spasio Mario Balotelli postigavši treći gol u prva dva nastupa za Milan.

Atalanta i Catanija su u Bergamu odigrale bez pogodaka, a Marko Livaja je za domaćine odigrao posljednjih osam minuta. Bez pobjednika je završio i derbi začelja između Palerma i Pescare (1:1). Gosti su poveli golom Birkira Bjarnasona (73), a izjednačio je Diego Fabbrini (80). Ante Vukušić nije ulazio u momčad Pescare.

Inter - Chievo 3:1 (Antonio Cassano 2, Andrea Ranocchia 26, Diego Milito 50/ Luca Rigoni 21)

Atalanta - Catania 0:0

Bologna - Siena 1:1 (Kone 41 / Emeghara 33)

Cagliari - Milan 1:1 (Victor Ibarbo 45 / Balotelli 82-11m)

Palermo - Pescara 1:1 (Fabbrini 80 / Bjarnason 73)

Sampdoria - Roma 3:1 (Estigarribia 56, Sansone 73, Icardi 77 / Lamela 75)

Udinese - Torino 1:0 (Pereyra 7)

Parma - Genoa 0:0