EBEL: Medveščak drugi

ZAGREB, 25. siječnja 2013. (Hina) - U dvoboju 2. kola druge faze natjecanja u regionalnoj EBEL ligi u Zagrebu su hokejaši Medveščaka su slavili protiv KAC-a iz Klagenfurta nakon produžetka s 5:4 (1:3, 2:1, 1:0-1:0).

Medveščak je poveo u 5. minuti pogotkom Serticha, no gosti su potom vrlo brzo zabili čak tri zgoditka preko Siklenke (6), Schullera (7) i Lundmark (9). Zagrepčani su uspjeli poravnati u drugoj trećini pogocima Macaulaya (25) i Greentreea (33), ali Austrijanci ipak odlaze na odmor s golom prednosti zahvaljujući Scofieldu (36). Produžetak je "medvjedima" donio pogodak Greentreea četiri minute prije kraja regularnog dijela, a pobjedu je osigurao Bouchard minutu i šest sekundi prije kraja dodatnog vremena.

Medveščak je ovom pobjedom drugi na ljestvici, a u nedjelju u Areni dočekuje Linz.