Rusija: Anži - Terek 3:1

MOSKVA, 4. studenog 2012. (Hina/Reuters) - U derbiju 14. kola ruskog nogometnog prvenstva CSKA Moskva je pobijedio gradskog suparnika Lokomotiv 2:1 dodatno otežavši poziciju Slavena Bilića na klupi Lokomotiva.

Bila je to već šesta uzastopna utakmica Bilićeve momčadi bez pobjede. U zadnjih pet ligaških kola Lokomotiv je osvojio svega dva boda, a ispao je i iz nacionalnog kupa. CSKA je poveo u 29. minuti golom Elma, izjednačio je Jaščenko u 33. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Wernbloom u 90. minuti. Lokomotiv je od 67. minute igrao bez isključenog Tarasova, a u posljednjih deset minuta i s dva igrača manje nakon što je zbog ozljede izašao Maicon, a Bilić je do tada obavio sve tri izmjene. Vedran Ćorluka i Dario Krešić odradili su svih 90 minuta u dresu Lokomotiva. U kavkaskom derbiju Anži je slavio kod kuće protiv Tereka s 3:1.

CSKA vodi na ljestvici sa 33 boda, drugi je Anži s 32, a Zenit je treći s 30 bodova. Lokomotiv je na osmom mjestu sa 21 bodom.