Valencia - Zaragoza 1:2

Autor: rsal
MADRID, 21. ožujka 2012. (Hina/AFP) - Nogometaši Zaragoze napravili su najveće iznenađenje 29. kola Španjolske lige jer su svladali u gostima trećeplasiranu Valenciju s 2:1 iako su imali dva igrača više.

Posljednjeplasirana Zaragoza je slavila protiv treće Valencije, koja je vodila s 1:0, a junak dvoboja bio je Apono koji je dva zgoditka produžio nadu u spas za Zaragozu. Gosti su u 21. ostali bez Alvareza, pa je osam minuta kasnije Apono pogodio iz kaznenog udarca, da bi Apono drugi gol dao u 77. minuti, kada je Zaragoza bila s devet igrača. Tomislav Dujmović je odigrao cijelu utakicu za goste i dobio je žuti karton.

Atletico Madrid je kod kuće slavio protiv Athletic Bilbaoa s 2:1, a Baskima je to drugi uzastopni poraz nakon eliminacije Manchester Uniteda. I drugi baskijski klub, Real Sociedad, također je doživio poraz kod kuće od Levantea 1:3.

"Davljenik" Sporting Gijon poražen je kod kuće od Mallorce s 2:3, a Mate Bilić je ostao na klupi za domaćine.

Kasno večeras igraju Villareal i Real Madrid.