Kostelić na pregledu zbog bolova u koljenu

ZAGREB, 12. veljače 2012. (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić pobijedio je u današnjoj superkombinaciji u ruskom Sočiju, te je tako osvojio mali kristalni globus u ovoj disciplini, te je povećao vodstvo u ukupnom poretku Svjetskog kupa. Nažalost, po dolasku u cilj Ivica Kostelić se požalio na bolove u desnom koljenu. Pretpostavlja se da je u pitanju meniskus, a Kostelić se uputio na pregled magnetnom rezonancom u Krasnaja poljani, te će se nakon toga odlučiti o daljnjim koracima, priopćio je Hrvatski skijaški savez.

U toku vožnje slaloma još u gornjem dijelu staze Kostelić je osjetio bol u desnom koljenu, ali je mogao nastaviti vožnju. No, po dolasku u cilj nije mogao ispružiti koljeno i po njegovim riječima osjeća slične simptome koje je već osjetio u prosincu 2003. godine, kada je u Madoni di Campiglio pobijedio u utrci slaloma.

Na proglašenje pobjednika današnje superkombinacije Kostelić je došao lagano šepajući i uz zabrinuti izraz na licu.