EURO Futsal: Španjolska - Ukrajina 4-1

ZAGREB, 4. veljače 2012. (Hina) - U posljednjem susretu skupine B na EP u dvoranskom nogometu, koje se održava u Hrvatskoj, u zagrebačkoj Areni su aktualni europski i svjetski prvaci Španjolci pobijedili Ukrajinu sa 4-1, te su osvojili prvo mjesto u skupini. U četvrtfinale idu i Ukrajinci, koji su drugi.

Španjolska je povela već u 4. minuti golom Borje, a odličnu igru prvom u poluvremenu okrunili su sa još tri pogotka u razdoblju od 16. do 19. minute. Strijelci su bili Miguelín (16) i dva puta Rafael Usín (18, 19). Utješni pogodak za Ukrajinu pao je u 32. minuti, a bio je to autogol Kikea.

Večeras u posljednjem susretu skupine A u splitskoj Spaladium Areni Hrvatska igra protiv Češke. Hrvatskoj je dovoljan remi da bi bila prva u skupini i izbjegla Španjolce u četvrtfinalu, a u slučaju minimanlog poraza ušli bi u četvrtfinale kao drugi u skupini, iza Rumunjske.

Skupina B -

Španjolska - Ukrajina 4-1 (Borja 4, Miguelín 16, Rafael Usín 18, 19/ Kike 32-ag)