Jurčić: napravljen velik korak prema Ligi prvaka

Autor: djan
ZAGREB, 17. kolovoza 2011. (Hina) - Na večerašnjoj utakmici napravljen je velik korak prema Ligi prvaka, ali i uzvratu moramo odraditi dobar posao kako bi to i potvrdili, izjavio je trener zagrebačkog Dinama Krunoslav Jurčić nakon pobjede njegove momčadi 4-1 protiv švedskog prvaka Malmoea u prvoj utakmici posljednjeg pretkola Lige prvaka pred prepunim maksimirskim tribinama.

"Sretan je čovjek koji živi svoj san, a ne onaj koji ga sanja", rekao je vidno zadovoljni Jurčić na tiskovnoj konferenciji nakon utakmice. Dodao je kako je teško izdvojiti neki presudan trenutak u utakmici, ali ipak smatra da je to bio bio pogodak Rukavine u 57. minuti za vodstvo Dinama 2-1.

Trener švedskog prvaka Rikard Norling rekao da je razočaran izvedbom svojih nogometaša i dodao da mora pogledati utakmicu i iz nje izvući pouke.

"Igrali smo protiv odlične momčadi, a drugo poluvrijeme stajali smo preplitko što su Dinamovi igrači znali iskoristiti", rekao je Norling.

Uzvratni susret na rasporedu je 23. kolovoza u Malmoeu na stadionu Swedbank.