Pogodak i asistencija Klasnića

LONDON, 13. kolovoza 2011. (Hina) - Na otvorenju nove sezone engleske Premier lige zablistao je hrvatski nogometaš Ivan Klasnić, koji je ubilježio pogodak i asistenciju za pobjedu Boltona 4-0 u gostima kod Queens Park Rangersa.

Klasnić je bio strijelac u 70. minuti za 3-0, a u 79. je asistirao Fabriceu Muambi za konačnih 4-0. Hrvatski nogometaš odigrao je gotovo cijelu utakmicu, odnosno do 86. minute. Ostali strijelci za Boltom bili su Cahill (45+2) te Gabbidon (67-autogol).

Liverpool je razočarao odigravši na svom terenu 1-1 protiv Sunderlanda. Domaćini su mogli povesti već u 7. minuti, ali Luis Suarez nije iskoristio 11-erac. Ipak, Liverpool je poveo u 12. minuti, a za promašeni 11-erac iskupio se Suarez. Bod Sunderlandu donio je Larsson u 57. minuti.

Danas još igraju Newcastle - Arsenal, a u nedjelju startaju Chelsea i Manchester United. Chelsea gostuje kod Stokea, a Manchester United kod West Bromwich Albiona.

Wigan Athletic 1 - Ben Watson 21-11m