Španjolska: Valencia - Malaga 4:3

MADRID, 23. siječnja 2011. (Hina/Reuters) - U dvoboju 20. kola Španjolske Primere Valencia je na Mestalli u iznimno uzbudljivom dvoboju slavila protiv Malage s 4:3.

Malaga je povela u 10. minuti pogotkom Salomona Rondona, da bi u 15. bio isključen njihov igrač Martin Demichelis, a Juan Mata iz kaznenog udarca izjednačio. Malaga se na predaje, pa Rondon u 23. minuti ponovno donosi prednost za goste. U drugom dijelu Roberto Soldado (53) ponovno poravnava rezultat, a kada je u 65. minuti Malaga ostala s devet igrača zbog isključenja Heldera Rosarija, a Ever Banega dvoje minute kasnije postigao treći zgoditak za Malagu činilo se da je sve gotovo. No, gosti se predaju, Julio Baptista (79) izjednačuje, da bi dramu okončao Aduriz pogotkom u 90. minuti za tri boda Valencije, koja je treća na ljestvici.

Malaga je 16., ali ako budu ovako igrali sigurno neće biti na dnu.