LP: Kopenhagen zaustavio Barcelonu

Autor: dlug
KOPENHAGEN, 2. studenog 2010. (Hina/Reuters) - U susretu četvrtog kola D skupine nogometne Lige prvaka Barcelona je na gostovanju protiv Kopenhagena odigrala bez pobjednika, 1:1. Barca je povela golom Lionela Messia u 31. minuti, no minutu kasnije je izjednačio Claudemir.

U drugom susretu Rubin Kazan i Panathinaikos su odigrali bez pogodaka baš kao i prije dva tjedna u Ateni.

Nakon četiri kola vodi Barcelona sa osam bodova, Kopenhagn ima bod manje, dok ruska i grčka momčad još nemaju niti jednu pobjedu, Rubin ima tri, a Pao dva boda.

KOPENHAGEN - BARCELONA 1:1

KOPENHAGEN. Stadion Parken. Gledatelja: 30.000 Sudac: Cristian Balaj (Rumunjska);

Strijelci: 0:1 Messi (31), 1:1 Claudemir (32)

Žuti kartoni: Pospech (89) / Busquets (50)

Crveni kartoni: -

FC KOPENHAGEN: Wiland - Pospech, Zanka Jorgensen, Antonsson, Wendt - Bolanos (od 90+3 (Delaney), Kvist, Claudemir, Vingaard (od 90. Ottesen) - Gronkjaer, N'Doye.

BARCELONA: Valdes - Dani Alves, Pique, Puyol, Abidal - Busquets, Xavi, Keita - Messi, Villa (od 80. Pedro), Iniesta.

RUBIN - PANATHINAIKOS 0:0