Domaći poraz Betisa

MADRID, 20. listopada 2013. (Hina/Reuters) - Protivnik Rijeke u skupini Betis izgubio je kod kuće utakmicu 9. kola Španjolske lige od Elchea s 2-1.

Elche je do pobjede došao pogocima Manua (29) i Fidela (33), za Betis je smanjio Jorge Molina (41), a domaćini nisu uspjeli uzeti niti bod, iako je u 46. minuti isključen gostujući igrač Domingo Cisma.

Betis je porazom pao na 15. poziciju Primere sa samo dvije pobjede i pet poraza.

Ranije je Rayo Vallecano s igračem manje svladao u gostima Almeriju, a jedini strijelac bio je Alejandro Galvez (78). U prvom nedjeljnom susretu Getafe je kao gost slavio kod Granade s 2-0 i probio se na visoko peto mjesto ljestvice. Domaći su od 31. minute igrali bez isključenoga Pape Diakhatea, a pobjedu su Getafeu osigurali Jeison Murillo (47ag) i Pedro Leon (55).