Turska: Prosinečki već na 8. mjestu

ISTANBUL, 16. veljače 2013. (Hina) - Hrvatski nogometni trener Robert Prosinečki je sa svojim Kayserisporom slavio u gostima kod Eskişehirspora sa 3:0 i sada je daleko od zone ispadanja.

U posljednja četiri kola Prosinečki je upisao tri pobjede i remi te se je sa deset osvojenih bodova odmakao od zone ispadanja i sada je na osmom mjestu ljestvice, odnosno bodovno je vrlo blizu pozicija koje vode u Europu. Vodstvo je Kayserisporu donio brazilski nogometaš Cleyton u 21. minuti, a domaćina je potpuno pokopao Yilmaz u nastavku koji je postigao dva pogotka (77, 82).

Iznenađenje je napravio Gaziantepspor koji je s igračem manje u zadnjim sekundama izjednačio na 1:1 kod drugoplasiranoga Bešiktaša, koji za liderom Galatasarayem zaostaje sedam bodova.