Rahimić je sarajevskom "Dnevnom avazu" kazao kako drži da tužba bosanskohercegovačke strane nije smjela biti odbačena jer je utemeljena na čvrstim argumentima pa je stoga i zatražena revizija ove presude.
Federacija BiH i novotravnički BNT tužbu protiv "Đure Đakovića" podnijeli su još 2007. godine, a zahtjev je bio da se novotravničkoj tvrtki isplati nešto više od tri milijuna američkih dolara na ime odštete za ugrađene dijelove u tenkove koji su početkom 90-ih godina prodani Kuvajtu.
U proizvodnji tih tenkova, uz BNT, sudjelovali su i sarajevski "Zrak" te "Famos", a ukupna potraživanja sve tri tvrtke na ime nastalih troškova su nešto manja od 13 milijuna dolara.
Tenkovi T-84, koji su rađeni po narudžbi iz Kuvajta te su 1991. godine i isporučeni toj zemlji, bili su zajednički proizvod oko dvije stotine tvrtki koje su bile u lancu vojne industrije bivše Jugoslavije.
Riječ je usavršenoj verziji ranijeg ruskog tenka T-72, a "Đuro Đaković" je bio zadužen za završnu proizvodnju dok su se u BiH proizvodili strojevi, optika, topovi i streljivo.
Prema dostupnim podacima bivša SFRJ prodala je Kuvajtu oko 150 ovakvih tenkova.