Možnik i Seligman u finalu

MONTPELLIER, 24. svibnja 2012. (Hina) - Hrvatski gimnastičari Marijo Možnik i Robert Seligman izborili su plasman u finale po spravama na Europskom prvenstvu u Montpellieru.

Možnik je u kvalifikacijama preče osvojio sjajno drugo mjesto s rezultatom 15.233. Bolji od njega bio je tek Rus Emin Garibov (15.366). Robert Seligman je nastupio u kvalifikacijama konja s hvataljkama osvojivši osmo mjesto, posljednje koje vodi u finale. Seligman je za svoju vježbu dobio 14.966 bodova. Nažalost, Filip Ude je zauzeo tek 27. mjesto sa ocjenom 13.833, dok je Marko Brez bio 47. s rezultatom 13.000.

Tomislav Marković je na parteru zauzeo 20. mjesto s rezultatom 14.600, dok je Marko Brez osvojio 83. mjesto s rezultatom 12.433.