Porazi Boltona i Blackburna

LONDON, 17. prosinca 2011. (Hina) - U 16. kolu engleske Premier lige Bolton je u gostima poražen od Fulhama 0-2, a hrvatski nogometaš Ivan Klasnić odigrao je cijeli susret za Bolton.

Klasnić je dva puta zaprijetio domaćinima, u 14. minuti je sa vrha 16-erca pucao pored lijeve vratnice, a u 46. je pokušao glavom, ali opet pored gola. Za pobjedu Fulhama zabili su Dempsey (32) i Ruiz (34).

I drugi klub sa dna ljestvice Blackburn Roversi nastavljaju tonuti, na domaćem su terenu izgubili od West Bromwich Albiona 1-2. Poveli su gosti golom Morrisona u 52. minuti, a poravanao je Dann u 72. Pobjedu West Bromwichu donio je Odemwingie u samoj završnici susreta, u 89. minuti.

Newcastle, koji je odlično startao ove sezone, polako posustaje i već pet kola nije upisao pobjedu (3 poraza i 2 remija). Na svom St. James Parku protiv Swanseaja su odigrali 0-0.

Večeras još igraju Wigan - Chelsea, a u nedjelju su na rasporedu četiri susreta, a ističe se derbi Manchester City - Arsenal. Još se sastaju QPR - Manchester United, Aston Villa - Liverpool, te Tottenham - Sunderland.