Pobjeda Cibone

ZAGREB, 30. listopada 2011. (Hina) - U susretu petog kola regionalne ABA lige Cibona je u KC Dražen Petrović pobijedila Široki WWin 75:70 (18:19, 27:10, 11:22, 19:19).

"Vukovi" su tijekom utakmice u nekoliko navrata imali i po 18 koševa viška, no pobjedu su iščupali tek u zadnjoj minuti. Široki je u 39. minuti stigao na 68:68, ali je Cibona u završnim trenucima realizirala sedam od osam slobodnih bacanja, a gosti su promašili tri napada pa su bodovi ostali u Zagrebu.

Najefikasniji igrači u redovima Cibone bili su Antwain Barbour sa 20, Damjan Rudež sa 17, Andrija Žižić sa 12, te Hrvoje Kovačević sa 11 koševa, dok su goste predvodili Fran Pilepić sa 17 i Coleman Collins sa 13 koševa.

Na ljestvici vodi Maccabi Tel Aviv sa pet pobjeda, Union Olimpija ima četiri pobjede, a Cedevita, Partizan i Cibona po četiri pobjede i jedan poraz.