Granada - Barcelona 0:1

MADRID , 25. listopada 2011. (Hina/AFP) - Europski i španjolski prvak Barcelona slavila je u 10. kolu Primere na gostovanju kod Granade s 1:0, ali je posve razočarala igrom.

Pobjednički pogodak za Barcelonu zabio je Xavi u 33. minuti iz slobodnog udarca. Granada se Barci suprostavila grubom igrom, pa je momčad s juga Španjolske imala sedam žutih i dva crvena kartona. U 53. minuti isključen je Romero, a u 90. i Benitez, no Barca, za koju je vrlo loše odigrao i Leo Messi, nije uspjela zabiti više od jednoga zgoditka.

Barcelona je pobjedom opet zasjela na čelo s 21 bodom, jednim više od Levantea i dva više od Reala, koji u srijedu dočekuje Villareal. Grenada je ostala 18. s pet bodova i samo dva postignuta zgoditka u 10 kola Primere.

1. FC Barcelona 9 6 3 0 27:4 21

2. Levante 8 6 2 0 14:3 20

3. Real Madrid 8 6 1 1 28:6 19

4. FC Sevilla 8 4 4 0 8:4 16

5. Valencia 8 4 3 1 11:8 15

6. Malaga 8 4 1 3 10:11 13

7. Betis Sevilla 8 4 0 4 10:13 12

8. Espanyol Barcelona 8 4 0 4 7:11 12