Arsenal - Sunderland 2:1

LONDON, 16. listopada 2011. (Hina/AFP) - Nogometaši Arsenala slavili su teškom mukom u 8. kolu Engleske lige na Emiratesu protiv Sunderlanda s 2:1.

Arsenalu je pobjedu donio sjajni pogodak iz slobodnog udarca Robina van Persiea u 82. minuti, a isti je igrač postigao i prvi zgoditak za "topnike" već u prvoj minuti utakmice. Sunderland je pružio odličan otpor, posebno u prvom dijelu kada su bili daleko bolji i izjednačili zgoditkom Larssona (30). Arsenalu je to tek treća pobjeda u sezoni s 10 bodova su na 10. poziciji.

U drugoj utakmici dana i derbiju Midlandsa West Bromwich Albion je kod kuće svladao Wolverhampton s 2:0 pogocima Chrisa Brunta (8) i Petera Odemwingiea (75). Popodne igraju Newcastle i Tottenham.