Plivanje: Vincetić četvrti na 100 delfin

ZAGREB, 9. srpnja 2011. (Hina) - Sedmog dana natjecanja na Europskom plivačkom prvenstvu za invalidne osobe u Berlinu Kristijan Vincetić je zamalo ostao bez medalje na 100 delfin.

Član PK Dubrava iz Zagreba je utrku završio kao četvrti s vremenom od 1:01.53 minuta. Nataša Sobočan je u finalu na 100 metara slobodno s vremenom od 1:27.87 minuta zauzela osmo mjesto, kao i Tomi Brajša u finalu na 200 metara slobodno s vremenom od 3:51.67.

Prijepodnevne kvalifikacije obilježili su osobni rekordi naših plivača, pa je u utrci 100 slobodno Antun Brzak zauzeo 12.mjesto isplivavši osobni rekord od 1:26.77, a u istoj utrci je osobni rekord isplivao i Dino Sinovčić.

U kvalifikacijama na 100 delfin osobni rekord isplivao je i Kristijan Mamić, koji je s vremenom od 1:08.05 minuta zauzeo 9. mjesto, dok je muška štafeta 4X100 mješovito završila kao deseta (5:12.90).