Belgija: Gol Mikulića, ozljeda Bošnjaka, bod Genka

BRUXELLES, 25. studenog 2006. (Hina/Reuters) - Vodeća momčad belgijskog nogometnog prvenstva Genk je u 14. kolu na gostovanju kod Mouscrona osvojio bod odigravši 2-2. Genk je dva puta vodio, ali domaćini su uspjeli spasiti bod.

Hrvatski igrač Tomislav Mikulić postigao je drugi pogodak az Genk u 40. minuti, te je proveo na terenu svih 90 minuta. Ivan Bošnjak započeo je dvoboj, ali teško se ozlijedio već u 4. minuti, pa je umjesto njega u igru ušao Goran Ljubojević. Prema prvim informacijama, Bošnjak su popucali križni ligamenti koljena, te je za njega možda gotova i sezona.

Dario Smoje odigrao je svih 90 minuta za Gent koji je kao gost svladao Mons-Bergen sa 1-0, a Goran Mujanović je u 0-2 porazu Liersea kod Westerloa igrao od 66. minute.

Beveren - FC Brussels      2-2
 Mouscron - Genk            2-2 - Tomislav Mikulić postigao je drugi gol za +