Falkirk - Hearts 1:1

GLASGOW, 13. studenog 2006. (Hina/DPA) - U posljednjem susretu 14. kola škotskog nogometnog prvenstva Falkirk i Hearts odigrali su bez pobjednika, 1:1.

Gosti su poveli u 65. minuti pogotkom Andriusa Velicke, a rezultat je izjednačio Russell Latapy u 84. minuti. Nekoliko trenutaka kasnije sudac Mike McCurry je zbog silnih prigovora isključio menadžera Heartsa, Eduarda Malofejeva.

Na ljestvici vodi Celtic sa 37 bodova, na drugom mjestu je Rangers sa 22 boda, koliko ima i Hearts na trećem mjestu, ali uz nešto slabiju razliku pogodaka. Falkirk je na 8. poziciji sa 18 bodova, dok je na samom začelju Dunfermline Athletic sa devet bodova.