Kup UEFA - pobjede Ajaxa, Rangersa i Newcastlea

LONDON, 2. studenog 2006. (Hina/Reuters) - U susretu drugog kola F skupine Kupa UEFA Ajax je u Amsterdamu bez većih problema porazio bečku Austiju 3:0.

Strijelci za "Kopljanike" bili su Huntelaar (35, 68) i Manucharyan (65). U gostujućim redovima Mario Tokić je odradio svih 90 minuta.

Pobjedu je upisao i Rangers u Glasgowu protiv Maccabi Haife (2:0) u susretu A skupine. Strijelci su bili Novo (5) i Adam (89 - 11m). Dado Pršo je za Rangers igrao do 66. minute.

U susretu H skupine Newcastle je praktički s drugom momčadi slavio u Palermu 1:0, a pogodak je postigao Luque (37).