Kup UEFA - Pobjede Panathinaikosa i Palerma

ATENA, 19. listopada 2006. (Hina/Reuters) - U susretu prvog kola G skupine Kupa UEFA Panathinaikos je u Ateni pobijedio izraelski Hapeol Tel Aviv 2:0.

Pogotke za "Pao" u susretu koji je zbog kazne grčkog kluba igran pred praznim tribinama, postigli su Tal Chen (47 - autogol) i Sebastian Romero (64).

U redovima grčke momčadi nastupila su i trojica hrvatskih nogometaša - Anthony Šerić, Srđan Andrić i Igor Bišćan, dok je Mario Galinović propustio utakmicu zbog ozljede.

Šerić i Andrić su odigrali svih 90 minuta, dok je Bišćan ušao u igru u 49. minuti

Pobjedu i to gostujuću u skupini H upisao je talijanski prvoligaš Palermo u Frankfurtu protiv Eintrachta (2:1). Strijelci za Palermo bili su Brienza (49) i Zaccardo (87), dok je pogodak za domaćine postigao Streit (45).