Treviso - Juventus 0:1

TREVISO, 16. listopada 2006. (Hina/AFP) - U susretu sedmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je na gostovanju pobijedio Treviso 1:0, a strijelac jedinog pogotka bio je Christino Zanetti u 31. minuti.

Hrvatski reprezentativac Robert Kovač odradio je svih 90 minuta u redovima torinske "Stare dame", a u 38. minuti prvog poluvremena dobio je žuti karton. Igor Tudor zbog ozljede nije bio u kombinacijama za ovaj susret.

Juventus je otvorio natjecanje u Serie B sa minus 17 bodova, a nakon šest odigranih susreta (ima jednu utakmicu manje), te pet pobjeda i jednim neodlučenim rezultatom i dalje je posljednji, no stigao je na svega minus bod. U vodstvu su Genoa i Cesena sa po 12 bodova.