Real Madrid - Dynamo Kijev 5:1

MADRID, 26. rujna 2006. (Hina/Reuters) - Španjolski nogometni velikan Real Madrid osvojio je prve bodove u E skupini nogometne Lige prvaka pobijedivši u dvoboju drugog kola na Santiago Bernabeu kijevski Dynamo 5:1.

"Kraljevski klub" je sav posao protiv ukrajinske momčadi obavio već u prvom poluvremenu postigavši tri pogotka. Strijelci su bili Ruud van Nistelrooy (20), Raul (27) i Jose Antonio Reyes (45+1). U nastavku utakmice Real je postigao još dva pogotka, a strijelci su ponovo bili van Nistelrooy (70-11m) i Raul (61).

Poraz Dynama, koji je od 68. minute igrao bez isključenog vratara Šovkovskog, ublažio je Artem Milevski (47). U redovima gostujuće momčadi svih 90 minuta odradio je branič hrvatske vrste Goran Sablić.

REAL MADRID: Casillas - Mejia, Cannavaro, Ramos, Roberto Carlos - Reyes (od 46. Beckham), Emerson, Guti, Diarra - Raul (od 84. Robinho), van Nistelrooy (od 72. Ronaldo)

DYNAMO: Šovkovski - Gusev, Sablić, Gavrančić, Nesmačni - Rincon (od 81. Alijev), Correa (od 74. Mihalik), Yussuf, Belkevič (od 70. Rubka)- Milevski, Šackih

SUDAC: Graham Poll (Eng)