Rusija: Pogodak Olića za pobjedu CSKA

MOSKVA, 27. kolovoza 2006. (Hina/Reuters) - Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Ivica Olić pogotkom u 90. minuti donio je pobjedu svom CSKA-u iz Moskve na gostovanju kod Šinika u Jaroslavlu u 18. kolu ruskog prvenstva.

Olić je odigrao čitavu utakmicu, te je trenerovo povjerenje opravdao jedinim golom na utakmici u završnici dvoboja.

S ova tri boda CSKA je zadržao prvo mjesto na ljestvici s tri boda više od gradskog suparnika Spartaka, dok je Šinik ostao na posljednjem mjestu.

Hrvoje Vejić odigrao je svih 90 minuta za svoj Tom iz Tomska koji je izgubio sa 1-2 na gostovanju kod moskovskog Dinama.

Dinamo M. - Tom             2-1
 FK Moskva - Rostov          4-0
 Šinik - CSKA M.             0-1
 Spartak M. - Spartak N.     1-0