Švicarska: Basel - St Gallen 3-1, pogoci Petrića i Ljubojevića

Basel - St Gallen 3-1, pogoci Petrića i LjubojevićaBASEL, 20. travnja 2006. (Hina/Reuters) - Pobjedom 3-1 protiv SanktGallena u 31. kolu švicarskog prvenstva nogometaši Basela zadržali suosam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Zurich, a na tojutakmici u Baselu u strijelce su se upisala i dvojica hrvatskihnapadača.
BASEL, 20. travnja 2006. (Hina/Reuters) - Pobjedom 3-1 protiv Sankt Gallena u 31. kolu švicarskog prvenstva nogometaši Basela zadržali su osam bodova prednosti u odnosu na drugoplasirani Zurich, a na toj utakmici u Baselu u strijelce su se upisala i dvojica hrvatskih napadača.

Goran Ljubojević postigao je jedini pogodak za Sankt Gallen kojim je u 55. minuti izjednačio rezultat na 1-1, da bi osam minuta kasnije Mladen Petrić svojim golom doveo Basel u vodstvo od 3-1.

Basel - St Gallen            3-1
 Schaffhausen - Thun          2-3
 FC Zurich - Aarau            6-0
 Xamax - Young Boys           1-3
 Yverdon-Sport - Grasshoppers 0-1