NBA: domaći poraz prvaka

NEW YORK, 6. travnja 2006. (Hina/DPA) - Orlando Magic su, bezsudjelovanja hrvatskog košarkaša Marija Kasuna, kod kuće svladaliMilwaukee Buckse (108:105), za koje je Toni Kukoč igrao 23 minute uzučinak od 6 poena (šut 2:6, trice 1:4) i dva skoka.
NEW YORK, 6. travnja 2006. (Hina/DPA) - Orlando Magic su, bez sudjelovanja hrvatskog košarkaša Marija Kasuna, kod kuće svladali Milwaukee Buckse (108:105), za koje je Toni Kukoč igrao 23 minute uz učinak od 6 poena (šut 2:6, trice 1:4) i dva skoka.

Junak pobjede koja Orlandu daje nade u doigravanje bio je Turčin Hedo Turkoglu (24), dok Milwaukeeu nije pomogao ni osobni rekord T. J. Forda (34, 11 asista).

New York Knicksi i Jamal Crawford (37) napravili su iznenađenje svladavši Cleveland Cavalierse (96:94) čiji je niz od devet pobjeda prekinut protiv jedne od najslabijih momčadi lige. Sacramento Kingsi su u gostima sa 97:87 svladali vodeću momčad Zapada i aktualne prvake San Antonio Spurse, kojima je to drugi najgori domaći poraz u sezoni. U izravnom dvoboju za osmo mjesto Istoka Chicago Bullsi su slavili protiv Philadelphia 76ersa (99:92), a L.A. Clippersi su pobjedom (119:105) nad Phoenix Sunsima stigli nadomak doigravanja u kojem nisu bili još od 1987. Clippersima je za playoff potrebna još samo jedna pobjeda ili jedan poraz New Orleansa.