Super-kombinacija Wengen: Pobjeda Raicha, Kostelić 28.

WENGEN, 13. siječnja 2006. (Hina/dpa) - Austrijanac Benjamin Raichpobjednik je super-kombinacije skijaša za Svjetski kup vožene ušvicarskom Wengenu. Raich je slavio s vremenom od 2:38.46 minuta,drugo mjesto zauzeo je Norvežanin Kjetil Andre Aamodt sa 19 stotinkizaostatka, dok je treći bio Talijan Peter Fill sa 32 stotinke slabijimvremenom.
WENGEN, 13. siječnja 2006. (Hina/dpa) - Austrijanac Benjamin Raich pobjednik je super-kombinacije skijaša za Svjetski kup vožene u švicarskom Wengenu. Raich je slavio s vremenom od 2:38.46 minuta, drugo mjesto zauzeo je Norvežanin Kjetil Andre Aamodt sa 19 stotinki zaostatka, dok je treći bio Talijan Peter Fill sa 32 stotinke slabijim vremenom.

Hrvatski skijaš Ivica Kostelić osvojio je nova tri boda za Svjetski kup zauzevši 28. mjesto sa 5.01 sekundi zaostatka za Raichom, dok je Natko Zrnčić-Dim bio 31. sa 6.32 sekunde zaostatka, te je ostao bez bodova.