ZAGREB, 25. lipnja 2007. (Hina) - Pregled događaja do 12,30 sati:

ZAGREB - Hrvatski tenisač Ivo Karlović, koji je u subotu osvojio turnir u Nottinghamu, napredovao je za 16 mjesta i sada je 45. igrač svijeta, što mu je najbolji renking u karijeri. Za jedno se mjesto popravio i Ivan Ljubičić, koji je prije dva dana osvojio turnir u Hertogenboschu. Ljubičić je na 12. mjestu ATP ulazne liste.

149.(149) ROKO KARANUŠIĆ (HRV) 285

CHICAGO - Nogometaši Sjedinjenih Država osvojili su Gold Cup, prvenstvo zemalja Srednje i Sjeverne Amerike i Kariba. Amerikanci su u finalnom dvoboju u Chicagu svladali Meksiko sa 2:1 za četvrti osvojeni Gold Cup u povijesti. Meksikanci su vodili pogotkom Andresa Guardada (44), a Amerikancima su pobjedu donijeli Landon Donovan (61-11m) i Benny Feilhaber (83). Amerikanci neće imati previše vremena slaviti regionalni naslov jer već u četvrtak nastupaju protiv Argentine na prvenstvu Južne Amerike kao reprezentacija sa pozivnicom organizatora.

INDIANAPOLIS - Američki sprinter Tyson Gay istrčao je na državnom prvestvu SAD-a Indianapolisu drugo najbrže vrijeme u povijesti na 200 metara. Gay je 200 metara istrčao za 19.62 sekundi i to sa vjetrom u prsa od 0.3 metra u sekundi, njegovo vrijeme 30 je stotinki sporije od svjetskog rekorda Michaela Johnsona (19.32) postavljenoga prije 11 godina. Nova američka zvijezda u velikoj je formi uoči SP-a u Osaki jer je u nedjelju pobijedio i na 100 metara sa 9.84.