Toulouse nagrađen sa tri boda

PARIZ, 25. svibnja 2007. (Hina/Reuters) - Disciplinska komisija Francuske nogometne lige (LFP) registrirala je prekinuti susret između Nantesa i Toulousea rezultatom 3:0 za goste. Utakmica je prekinuta u 80. minuti nakon što je nekoliko stotina navijača Nantesa utrčalo na travnjak. U trenutku prekida rezultat je bio 0:0, no LFP je utakmicu registrirao pobjedom Toulousea.

S ova tri boda "Ljubičasti" su se približiti plasmanu u neki od europskih kupovova. Uoči posljednjih 90 minuta Le Championnata čak četiri momčadi (Lens, Bordeaux, Rennes i Toulouse) konkuriraju za preostalo mjesto koje vodi u Ligu prvaka.