Belgija: Ljubojević strijelac za pobjedu Genka u Bruggeu

BRUXELLES, 22. travnja 2007. (Hina/Reuters) - Hrvatski nogoemtaš Goran Ljubojević postigao je jedini pogodak na utakmici 30. kola belgijskog prvenstva kojim je svom Genku osigurao važnu pobjedu na gostovanju kod Club Bruggea.

Ljubojević je pobjedonosni pogodak postigao već u 22. minuti, a na terenu je proveo 85 minuta. U sastavu Bruggea Ivan Leko odigrao je svih 90 minuta, a Boško Balaban je zamijenjen u 51.

No, Genk i dalje zaostaje za vodećim Anderlechtom za dva boda jer je Anderlecht također sa 1-0 svladao Gent. U toj utakmici Dario Smoje odigrao je svih 90 minuta za Gent.