Vaterpolo: Mladost - Partizan 6:11

ZAGREB, 15. travnja 2007. (Hina) - U 5. kolu vaterpolske Eurolige u Zagrebu su igrači beogradskoga Partizana svladali Mladost sa 11:6 (3:2, 3:2, 1:3, 4:0).

Susret je odigran na bazenu Mladosti, a sudili su pred 1000 gledatelja Borrell iz Španjolske i Tulga iz Turske.

MLADOST: Pavić, Burić 1, Pavlović 2, Jelača, Smith, Štritof, Herceg, Đogaš 1 (1), Primorac, Perćinić, Premuž 1, Brkić 1, Kobešćak.

PARTIZAN: Kuljača, J. Nastran, Rađen 1, Korolija, Aleksić 2, D. Pjetlović, Prlainović 3, Ivošević 1, Avramović, Filipović 3, M. Nastran, Mitrović 1, G. Pjetlović.

PETERCI: Mladost 2 (1), Partizan 0

REALIZACIJA IGRAČA VIŠE: Mladost 11/3, Partizan 13/5

Mladost je katastrofalnim porazom na svom plivalištu od Partizana (6:11) ispala iz Eurolige. Za plasman u četvrtfinale, Mladost je morala pobijediti sa najmanje tri gola razlike, a puno bolji Partizan je "potopio" Zagrepčane. Mladost u devet minuta krajem druge i početkom treće četvrtine nije zabila pogodak, a reprezentativni vratar Josip Pavić je tek u trećoj četvrtini imao prvu obranu, dok je na drugoj strani Kuljača skupio 10 obrana i obranio peterac Teu Đogašu.