Chelsea - Valencia 1:1

LONDON, 4. travnja 2007. (Hina/Reuters) - U prvom susretu četvrtfinala nogometne Lige prvaka Chelsea i Valencia su na Stamford Bridgeu odigrali bez pobjednika 1:1. Gosti su poveli u 30. minuti pogotkom Davida Silve, a rezultat je izjednačio Didier Drogba u 53. minuti.

London. Stadion Stamford Bridge; Sudac: Frank De Bleeckere (Belgija)

Strijelac: 0:1 David Silva (30), 1:1 Didier Drogba (53)

Chelsea: Cech - Diarra, Carvalho, Terry, Cole - Obi Mikel (od 75. Joe Cole), Ballack, Lampard, Kalou (od 75. Wright-Phillips) - Drogba, Ševčenko

Valencia: Canizares - Miguel, Ayala, Moretti, del Horno - Joaquin (od 87. Viana), Albelda, Albiol, Vicente (od 58. Anguilo) - Silva, Villa (Od 90. Lopez)