Pobjede Chelsea i Arsenala

LONDON, 14. ožujka 2007. (Hina/AFP) - U zaostalim susretima engleskog nogometnog prvenstva Arsenal i Chelsea su upisali gostujuće pobjede.

Arsenal je slavio u Birminghamu protiv Aston Ville 1:0, a strijelac je bio Diaby u 10. minuti. Chelsea je identičnim rezultatom slavila u Manchesteru protiv Citya, a pogodak je postigao Frank Lampard iz jedanaesterca u 28. minuti.

Na ljestvici vodi Manchester United sa 72 boda, Chelsea je na drugom mjestu sa 66 bodova, Arsenal je treći (55), dok je Liverpool na četvrtom mjestu (53). Aston villa zauzima 13. mjesto sa 33 boda, dok je Manchester City na 17. mjestu sa 30 bodova. Na začelju je West Ham sa 20 bodova.