Manchester United - Lille 1:0

MANCHESTER, 7. ožujka 2007. (Hina/Reuters) - Nakon pobjede od 1:0 u Francuskoj nogometaši Manchester Uniteda su identičnim rezultatom i na Old Traffordu pobijedili Lille i plasirali se u četvrtfinale Lige prvaka. Pogodak odluke postigao je Henrik Larsson u 72. minuti nakon sjajnog ubačaja Cristiana Ronalda.

Bila je to ukupno treća pobjeda "Crvenih vragova" protiv Lillea rezultatom 1:0, te treća na Old Traffordu na kojoj Francuzi nisu postigli pogodak.

MANCHESTER UNITED - LILLE 1:0

Manchester. Stadion Old Trafford - 75,182 gledatelja; Sudac: Luis Medina Cantalejo (Španjolska)

Strijelac: 1:0 Henrik Larsson (72)

Žuti kartoni: Cristiano Ronaldo (42), Richardson (86), Makoun (31), Chalme (36), Tafforeau (50), Plestan (62)

Manchester United: van der Sar - G.Neville, Ferdinand, Vidić, Silvestre - Ronaldo (od 83. Richardson), O'Shea, Carrick, Scholes, Rooney (od 83. Park) - Larsson (od 75. Smith)

Lille: Sylva - Chalme, Tavlaridis, Plestan, Tafforeau - Makoun, Dumont (od 74. Fauvergue), Keita, Bastos (od 46. Debuchy), Obraniak - Odemwingie (od 74. Mirallas)