Arsenal - PSV Eindhoven 1:1

LONDON, 7. ožujka 2007. (Hina/Reuters) - Nakon europskog prvaka Barcelone u osmini finala Lige prvaka ispao je i europski doprvak Arsenal. PSV Eindhoven je u uzvratnom susretu u Londonu uspio sačuvati pogodak viška iz prve utakmice i rezultatom 1:1 izboriti plasman u četvrtfinale elitnog nogometnog natjecanja.

Arsenal je poveo autogolom Alexa u 58. minuti, međutim ALex je od tragičara postao junakom kada je u 83. minuti izjednačio na 1:1.

ARSENAL - PSV 1:1

London. Stadion Emirates - 60.000 gledatelja; Sudac: Alain Hamer (Luksemburg)

Strijelac: 1:0 Alex (autogol - 58), 1:1 Alex (83)

Žuti kartoni: Fabregas (81), Feher (55)

Arsenal: Lehmann - Toure, Gilberto Silva, Gallas, Clichy (od 85. Walcott) - Hleb, Fabregas, Denilson, Ljungberg (od 76. Diaby) - Adebayor, Julio Baptista (od 66. Henry)

PSV Eindhoven: Gomes - Feher, Alex, Salcido, Sun - Mendez (od 90. Vaayrynen), Simons, Cocu, Čulina - Kone (od 41. Afellay), Farfan (od 89. Addo)