NBA: Ključni doprinos Giričeka za novu pobjedu Utaha

ZAGREB/DENVER, 24. veljače 2007. (Hina) - Hrvatski košarkaš Gordan Giriček odigrao je još jednu dobru utakmicu. Njegov Utah je na gostovanju pobijedio Denver 114-104, a Giriček je za 21 minutu upisao 12 koševa, 4 skoka i 2 asistencije.

Giriček je bio jedan od ključnih igrača svoje momčadi u trećoj četvrtini. U tom razdoblju hrvatski je košarkaš ubilježio 9 koševa i 1 asistenciju, i zahvaljujući njemu Utah je stekao 16 koševa prednosti. Utah je do kraja utakmice znalački sačuvao prednost, upisavši 36. pobjedu u sezoni.

Utah Jazz je vodeća momčad Northwest divizije, te ukupno četvrta u Zapadnoj konferenciji, a Giriček je u posljednjih pet utakmica imao prosjek od 8 koševa po susretu.