Hrvatski nogometaši u Serie A

RIM, 14. siječnja 2007. (Hina) - U susretima 19. kola talijanskog nogometnog prvenstva nastupila su i četvorica hrvatskih nogometaša - Dario Šimić, Saša Bjelanović, Dario Knežević i Igor Budan.

Dario Šimić je u pobjedi Milana protiv Reggine 3:1 odigrao posljednjih 27 minuta. Šimić je ušao u igru umjesto Cafua.

Livorno je u Bergamu doživio težak poraz od Atalante (1:5), a Dario Knežević je u gostujućim redovima igrao do 36. minute kada je umjesto njega u momčad ušao Galante. U trenutku kada je Knežević napustio teren rezultat je bio 0:0.

Poraz je upisao i Ascoli na gostovanju protiv Cagliaria (0:1). Saša Bjelanović je odigrao svih 90 minuta u gostujućim redovima.

U subutu je poražena i Parma i to na gostovanju protiv Empolija (0:2). Igor Budan odigrao je cijeli susret za Parmu.