Škotska: Motherwell - Rangers 0:1; isključen Pršo

GLASGOW, 2. siječnja 2007. (Hina/Reuters) - Bivši hrvatski reprezentativac Dado Pršo isključen je u 73. minuti susreta 23. kola Škotskog prvenstva između Motherwella i Rangersa (0:1).

U 73. minuti došlo je do velike tučnjave u kojoj su sudjelovali svi igrači osim vratara, a nakon koje je, uz Pršu, isključen i domaći igrač Fitzpatrick. Rangers je najavio žalbu jer je sudac neopravdano dodijelio crveni karton Pšri, zamijenivši ga za drugog igrača Rangersa.

Inače, Rangersi su slavili sa 1:0 pogotkom Boyda iz kaznenog udarca, koji je napravljen na Prši.