VELESLALOM ALTA BADIA: POBJEDA PALANDERA, KOSTELIĆ 15.

ALTA BADIA, 14. prosinca (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 15. mjesto u utrci veleslaloma za Svjetski kup u talijanskoj Alta Badiji. Kostelić je odličnim nastupom u drugoj vožnji, u kojoj je ostvario drugo vrijeme, popravio svoj plasman za 11 mjesta u odnosu na prvu vožnju.
ALTA BADIA, 14. prosinca (Hina) - Hrvatski skijaš Ivica Kostelić zauzeo je 15. mjesto u utrci veleslaloma za Svjetski kup u talijanskoj Alta Badiji. Kostelić je odličnim nastupom u drugoj vožnji, u kojoj je ostvario drugo vrijeme, popravio svoj plasman za 11 mjesta u odnosu na prvu vožnju.#L# Pobjednik veleslaloma u Alta Badiji je Finac Kalle Palander s vremenom 2:30.57, drugo mjesto zauzeo je Talijan Davide Simoncelli sa 92 stotinke zaostatka, a treće Francuz Joel Chenal sa 1.08 sekundi sa slabijom vremenom. Kostelić je za Palanderom zaostao 2.34 sekundi. (Hina) zm