SP RUKOMETAŠICE: HRVATSKA - BRAZIL 32-25 (ŠIRA VERZIJA)

SPLIT, 2. prosinca (Hina) - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u prvom je dvoboju na Svjetskom prvenstvu koje se igra u našoj zemlji u sklopu skupine A u Splitu svladala Brazil sa 32-25 (11-12).
SPLIT, 2. prosinca (Hina) - Hrvatska ženska rukometna reprezentacija u prvom je dvoboju na Svjetskom prvenstvu koje se igra u našoj zemlji u sklopu skupine A u Splitu svladala Brazil sa 32-25 (11-12).#L# U utakmicu protiv osjetno slabijih Brazilki naše su igračice ušle preopušteno, pogotovo u obrani i to je rezultiralo vodstvom Južnoamerikanki u većem dijelu prvoga poluvremena. Čak je sredinom prvoga dijela u dv navrata bilo i neugodnih tri razlike za Brazilke (9-6, 10-7). Do kraja poluvremena Hrvatska se primakla na zaostatak od samo jednog pogotka, a zatim su već početkom drugoga stvari postavljene na pravo mjesto. Serijom 7-1 naše su igračice ostvarile prednost od pet pogodaka (18-13), a u završnih 10 minuta nekoliko puta je bilo i plus 10 (32-22). Velika dvorana Gripe HRVATSKA ? BRAZIL 32-25 (11-12) HRVATSKA: Knezović, Stančin; Bubalo, Golubić, Arslanagić 3, Hodak 5, Kolega 1, Pušić 2, Pasičnik 3, Mitrović 5, Kevo 2, Šarić, Čuljak 8 (2), Vresk 3 BRAZIL: Masson, De Paula, Diniz 2, Nascimento, Amorim 3, Pinheiro, Oliveira, Piedade 1, Rosas 4, Jacques 5, Santos, Silva 9 (5), Mesquita, Figueiredo 2 SUCI: Methe i Methe (obojica Njemačka). GLEDATELJA: 2000 SEDMERCI: Hrvatska 3 (2), Brazil 6 (5) ISKLJUČENJA: Hrvatska 10 minuta, Brazil 8 minuta U drugom kolu u srijedu Hrvatska u 18 sati igra protiv Australije (Hina) zm