NBA: NEPRIJATELJSKI DOČEK BROWNU, ŠUNDOV IGRAO 12 MINUTA

ZAGREB/NEW YORK, 27. studenog 2003.(Hina) - Košarkaši Orlanda nikako da prekinu crnu seriju. Upisali su 14. uzastopni poraz, izgubivši na domaćem terenu od Bostona 92-94.
ZAGREB/NEW YORK, 27. studenog 2003.(Hina) - Košarkaši Orlanda nikako da prekinu crnu seriju. Upisali su 14. uzastopni poraz, izgubivši na domaćem terenu od Bostona 92-94. #L# Imali su priliku izvući produžetak u posljednjem napadu, ali je Tyronn Lue promašio. U momčad se vratio gripozni Tracy McGrady, koji je ubacio 24 koša. Gordan Giriček počeo je u prvoj petorci, ali je odigrao tek 24 minute. Upisao je 12 poena (šut 5-12) i 2 skoka. Goste je predvodio Paul Pierce, koji je od 30 koševa 15 ubacio u posljednjoj četvrtini. Vin Baker dodao je 19 poena. Nakon dugo vremena i Bruno Šundov je došao do pristojne minutaže. Na gostovanju u New Orlenasu proveo je na terenu 12 minuta. Za to vrijeme ubilježio je 1 koš i 7 skokova. No, njegov Cleveland poražen je 72-82. Sunsi su odigrali svoju najbolju utakmicu sezone, isprašivši sa 31 košem razlike Dallas Maverickse 121-90. Joe Johnson ubacio je 21, Penny Hardaway 20 koševa, a Stephon Marbury 18 poena i 12 asista. Allen Iverson zapaprio je svom bivšem treneru. Za pobjedu Sixersa 90-86 protiv Detroita zabio je 30 koševa. Ovo je bilo prvo gostovanje Larrya Browna u Philadelphiji, koju je vodio proteklih šest godina. Navijači Sixersa mu još nisu oprostili odlazak, skandiravši mu "izdajico". (Hina) im