SVJETSKI KUP - KOŽULJ PRVI

DAEJEON/ZAGREB, 25. studenog (Hina) - Nakon što je prvog dana FINA Svjetskog kupa u Koreji na 100 metara leđno osvojio drugo mjesto, hrvatski plivač Gordan Kožulj na dvostruko dužoj dionici bio je najbolji.
DAEJEON/ZAGREB, 25. studenog (Hina) - Nakon što je prvog dana FINA Svjetskog kupa u Koreji na 100 metara leđno osvojio drugo mjesto, hrvatski plivač Gordan Kožulj na dvostruko dužoj dionici bio je najbolji.#L# Kožulj je na 200 metara leđno slavio s rezultatom 1:55.02. Drugo mjesto sa 50 stotinki sekunde zaostatka pripalo je Nijemcu Steffenu Driesenu, dok je treći bio Rus Jevgeni Alečine (1:56.06). Najbolji hrvatski plivač popeo se na pobjedničko postolje i na 50 metara leđno osvojivši treće mjesto s rezultatom 25.67. Najbolji je bio Driesen (24.44), dok je drugi bio Rus Alečine (25.30). Vukovarka Mirna Jukić, koja nastupa za Austriju prvog je dana slavila na 100 m prsno (1:07.76), a drugog dana na 50 m prsno (31.40) i na 200 m prsno (2:23.19). (Hina) dl