BARCELONA - CIBONA VIP 77:60

BARCELONA, 12. studenog (Hina) - Košarkaši zagrebačke Cibone VIP ususretu su 2. kola A skupine Eurolige izgubili u Barceloni pred 7.000gledatelja od istoimenog europskog prvaka 60:77 (18:18, 12:20, 23:15,7:24).
BARCELONA, 12. studenog (Hina) - Košarkaši zagrebačke Cibone VIP u susretu su 2. kola A skupine Eurolige izgubili u Barceloni pred 7.000 gledatelja od istoimenog europskog prvaka 60:77 (18:18, 12:20, 23:15, 7:24).#L# Hrvatski doprvak sjajno se nosio s Barcelonom tri četvrtine. Čak je koncem treće dionice Cibona i vodila četiri razlike (53:49). Međutim, u posljednjih deset minuta "Vukovi" su doživjeli pravi debakl. Barcelona je zadnji period igre otvorila serijom 13:0, nedozvolivši svom suparniku da postigne koš čak šest minuta. Na koncu domaćin je posljednju četvrtinu dobio 24:7. Najefikasniji u redovima Cibone VIP bili su Žižić (18), Penn (15) i Rimac (14), dok su Barcelonu predvodili Navarro (18), Varejao (15) i Bodiroga (13). Nakon dva kola Cibona VIP ima pobjedu i poraz. (Hina) dl