BAYERN - LYON 1:2

MUNCHEN, 5. studenog (Hina/AFP) - U susretu 4. kola A skupine Ligeprvaka Lyon je u Munchenu pred 59.000 gledatelja pobijedio Bayern sa2:1 (1.1).
MUNCHEN, 5. studenog (Hina/AFP) - U susretu 4. kola A skupine Lige prvaka Lyon je u Munchenu pred 59.000 gledatelja pobijedio Bayern sa 2:1 (1.1).#L# Gosti su poveli u 6. minuti pogotkom Juninha, dok je u 15. minuti izjednačio Roy Makaay. Pobjednički pogodak za goste postigao je bivši Bayernov igrač Giovanne Elber u 54. minuti. Bayern: Kahn, Sagnol (od 72. Scholl), Kovač, Kuffour, Lizarazu, Salihamidzic, Ballack, Demichelis (od 72. Jeremies), Ze Roberto, Pizarro (od 67. Santa Cruz), Makaay Lyon: Coupet, Reveillere, Edmilson, Mueller, Berthod, Essien (od 77. Govou), Juninho (od 90. Carriere), Luyindula, Diarra, Malouda, Elber (od 78. Cacapa) Sudac: Barber (Engleska) (Hina) dl